menu
Święta w SPA

Święta w SPA

3 noce   HB+
W przytulnej atmosferze kameralnego hotelu spędzicie Państwo miłe chwile otoczeni troskliwą opieką pogodnego personelu. Odpoczniecie poddając się relaksującym masażom, zabiegom kosmetycznym, aromatycznym kąpielom. Delektując się smacznymi, świątecznymi potrawami spędzicie z przyjemnością czas przy wigilijnym stole. W ciepłych wnętrzach, w towarzystwie płomyków świec zagłębicie się w lekturze dobrej książki zerkając od czasu do czasu na zimowy, świętokrzyski krajobraz. Kto spędzał z nami Święta Bożego Narodzenia ten wie, że się nie zawiedzie.

Święta w Odyssey:

 • Trzy noclegi w pokojach lub apartamentach od 24 do 27 grudnia
 • Patera smakołyków na powitanie
 • Bogate, świąteczne menu: Wieczerza Wigilijna, uroczyste kolacje.
 • Z Szefem Kuchni kulinarne odkrywanie tajemnic naszych potraw
 • Masaże, ajurweda i zabiegi kosmetyczne z 15% rabatem
 • Baseny i sauny czynne codziennie do 22.00
 • W piątek i sobotę zapraszamy na aromatyczne seanse saunowe z atrakcjami
 • Święty Mikołaj i animacje dla najmłodszych
 • Paczka świętokrzyskich wiktuałów na drogę i domową kolację w dniu wyjazdu
 • A za każdą zarezerwowaną dodatkową dobę pobytu przed świętami i po świętach proponujemy atrakcyjną cenę 300zł za nocleg ze śniadaniem w pokoju 2-osobowym
 • Dla Państwa bezpieczeństwa dajemy też możliwość anulacji rezerwacji na 21 dni przed terminem, a w przypadku nagłej choroby czy rządowego rozporządzenia uniemożliwiającego przyjazd gwarantujemy zwrot całości zaliczki.

Warto wiedzieć

Ze względu na obowiązuje obostrzenia zastrzegamy sobie możliwość odwołania pakietu. W takim przypadku zapewniamy zwrot zamawiającemu całości wpłaconej zaliczki.

Ważne informacje

Przyjazd: od 15:00

Wyjazd: do 12:00

Polityka względem zwierząt

Zwierzęta nie są akceptowane. 

Parking - informacje

Parking bezpłatny dla wszystkich gości hotelu - nie wymaga rezerwacji

Warunki anulacji

Rezerwacja może być bezkosztowo anulowana w terminie do 7 dni przed przyjazdem, W takim przypadku wpłacona przedpłata zostanie zwrócona w terminie 7 dni od zgłoszenia anulowania rezerwacji. W przypadku anulowania rezerwacji po tym terminie lub niepojawienia się w obiekcie w dniu przyjazdu obiekt obciąży gościa za 50.00% wartości rezerwacji. W celu zagwarantowania rezerwacji wymagane jest podanie danych karty kredytowej lub dokonanie przedpłaty za 50.00% wartości rezerwacji za pośrednictwem systemu płatności online.

Rezerwacja Online

od
Zapytaj o ofertę: 41 317 44 00

Rezerwuj
bezpośrednio

Przez stronę najtaniej!
Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij