menu

Przyjęcia

18. 01 ’22
19. 01 ’22

O f e r t a

Oferujemy kompleksową organizację nietuzinkowych  bankietów firmowych, przyjęć jubileuszowych i okazjonalnych, a także kameralnych przyjęć weselnych. Elegancka atmosfera restauracji Essence, niepowtarzalny klimat zadaszonego tarasu restauracji z widokiem na okolicę, sala bankietowa zaaranżowana adekwatnie do rangi wydarzenia, luźniejszy charakter klubu czy też zadaszona grota grillowa na wzgórzu w połączeniu z wykwintnym, indywidualnie ustalonym menu. To wszystko gwarantuje niezapomniane wrażenia, jakie przyjęcie zorganizowane w Odyssey pozostawi na długo w pamięci zaproszonych gości.

Kompleksowa organizacja

Zapewniamy kompleksową obsługę przyjęcia, odpowiednią aranżację miejsca, profesjonalny serwis kelnerski, oprawę muzyczną. Na życzenie, zależnie od charakteru przyjęcia zorganizujemy dla Państwa kameralny zespół muzyczny, profesjonalnego DJ-a czy też innego rodzaju dodatkowe atrakcje.

Kompleksowa organizacja
twoje przyjęcie

Skontaktuj się z nami

Jeśli jesteś zainteresowany organizacją spotkania lub konferencji w naszym hotelu napisz bądź zadzwoń do nas.

* pola wymagane

Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij