menu

Oferta dla biznesu

kameralny charakter

18. 01 ’22
19. 01 ’22

D l a b i z n e s u

Biznesowe spotkania, organizacja szkoleń, prestiżowej prezentacji, eventu, czy konferencji wymaga nie tylko profesjonalnego podejścia, ale także niezwykłej oprawy klimatycznego miejsca oraz nietuzinkowych wrażeń.

Wyróżnia nas kameralny charakter, doskonała kuchnia oraz niezwykłe położenie tuż pod szczytem góry, z której rozpościera się widok na panoramę świętokrzyskiego krajobrazu i położonego w oddali miasta Kielce. Dogodna lokalizacja w niewielkiej odległości od tras S7 i S74 gwarantuje szybki dojazd do hotelu z głównych miast Polski: Warszawy, Łodzi, Krakowa, Lublina. W odległości 3 kilometrów od hotelu położone jest też lotnisko Kielce-Masłów.

W hotelu

Wzniesiony na wzgórzu hotel sprawia wrażenie dużego obiektu, jednak jego baza noclegowa to 38 pokoi i 4 apartamenty. Wielkość powierzchni pomieszczeń wspólnych, basenu , restauracji, klubu daje naszym Gościom poczucie dyskrecji i intymności. Kameralny charakter hotelu umożliwia organizacje spotkań firmowych z gwarancją wyłączności na pobyt, bez obecności innych gości.

 W hotelu
spokojne spotkanie biznesowe

Oferta

Oferta hotelu obejmuje różnej wielkości sale konferencyjne z możliwością ich łączenia, co pozwala na sprawną organizację spotkań i konferencji. Kilka basenów, w tym zewnętrzny z podgrzewaną wodą, solankowy i ponad 200 metrowy basen wewnętrzny to możliwość wypoczynku i atrakcyjnego spędzenia czasu po obradach. 

Oferta
Oferta

Dzięki dwunastu gabinetom i wysokiej klasy specjalistom w dziedzinie fizjoterapii i kosmetologii w krótkim czasie jesteśmy w stanie obsłużyć duża grupę gości serwując im wyszukane odprężające zabiegi.

szeroki wybór

Fantastyczne potrawy

Naszym niekwestionowanym atutem docenianym przez gości jest kuchnia. Fantastyczne potrawy i sprawna obsługa to gwarancja sukcesu każdego eventu. Nasza restauracja Essence została wyróżniona w Żółtym Przewodniku Gault&Millau a także w kulinarnym przewodniku Magdy Gessler. 

Fantastyczne potrawy
liczne wyróżnienia

Eventy i integracje

Konferencje i szkolenia organizuje regularnie w Odyssey wiele znanych firm i korporacji, doceniając kameralny charakter miejsca, klimat, wysoki poziom obsługi i smaczną kuchnię.
Cyklicznie imprezy organizują u nas m.in. Mercedes–Benz i Suzuki. W Odyssey prezentowały się także nowe modele Renault, Skody czy Volkswagena.
 

Eventy i integracje
Eventy i integracje

We współpracy z wyspecjalizowanymi firmami organizujemy niepowtarzalne eventy motoryzacyjne na Torze Kielce, wyprawy off-road po Górach Świętokrzyskich, wszelkiego rodzaju zajęcia integracyjne, kulinarne jak również prozdrowotne seanse saunowe z ciekawą oprawą dla większych grup gości.  
 

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Sprzedaży.
Nasi specjaliści przygotują ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb. 

* pola wymagane

Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij