menu

Restauracja

Pełna smaków

14. 11 ’19
15. 11 ’19

E s s e n c e

Kilkaset metrów od drogi ekspresowej S7 tuż przed rogatkami Kielc od strony Warszawy swoje miejsce na wzgórzu znalazł Hotel Odyssey, a jego sercem jest restauracja Essence.

Warto odwiedzić Essence by poczuć wyjątkowy klimat restauracji i skosztować przygotowanych przez zespół pasjonatów wyjątkowych dań.

Smaki

Wśród dań w karcie menu znajdziemy propozycje kuchni regionalnej, europejskiej i nieco egzotyki. Troć fiordowa, ryba żyjąca wyłącznie w naturalnym środowisku podana na sałatce z chorizo i ziemniaków to jedna z propozycji na przystawkę.

Soczysta  jagnięcina z Nowej Zelandii podana z delikatnie miętowym sosem, kaszottem z confitowanej kaszy pęczak z borowikami, dzikim brokułem i pierogiem z serem bryndza może być doskonałym daniem głównym.

Smaki
Smaki

Słodkie desery to m.in. tradycyjny suflet czekoladowy lub może bardziej wyszukany mus z chałwy z malinami i figą.

różnorodność dań

Wyjątkowe położenie

Nietuzinkowe miejsce jakim jest taras restauracji Essence. Śniadanie o poranku, kolacja przy pięknym zachodzie słońca i spektakularne widoki na panoramę oddalonego o kilka kilometrów miasta Kielce. Wokół świętokrzyskie pola, góry, lasy. 

Wyjątkowe położenie
Wyjątkowe położenie

Taras jest zadaszony i osłonięty od wiatru. W ciągu dnia jest idealnym miejscem na lunch na świeżym powietrzu, czy deser z wyjątkowymi widokami.

ciesz się widokiem

Skontaktuj się z nami

Jeśli jesteś zainteresowany  rezerwacją stolika skontaktuj się z obsługą restauracji

T: +48 41 317 44 10 

M: restauracja@hotelodyssey.pl

Jeśli jesteś zainteresowany organizacją przyjęcia połącz się z jednym z menagerów restauracji:

Robert Pasiek - 501 386 809

Paweł Zgutko -  509 901 441

* pola wymagane

Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij