menu

Restauracja

Pełna smaków

27. 11 ’21
28. 11 ’21

E s s e n c e

Kilkaset metrów od drogi ekspresowej S7 tuż przed rogatkami Kielc od strony Warszawy swoje miejsce na wzgórzu znalazł Hotel Odyssey, a jego sercem jest restauracja Essence.

Warto odwiedzić Essence by poczuć wyjątkowy klimat restauracji i skosztować przygotowanych przez zespół pasjonatów wyjątkowych dań.

Smaki

Wśród dań w karcie menu znajdziemy propozycje kuchni regionalnej, europejskiej i nieco egzotyki. W menu kilka opar tych na owocach morza, rybach i mięsie wołowym przystawek. Wśród zup tradycyjne, świętokrzyskie przygotowane według przepisów z przed wieków, jak na przykład esencjonalny żurek na maślance z kapustą kiszoną i  jajkiem.

Smaki
Smaki

Wybór sałat, dania dla wegetarian, ryby i owoce morza, a dla amatorów mięsa kurczak, kaczka, indyk, wieprzowina, wołowina oraz dziczyzna. Wybór nie jest łatwy. 

różnorodność dań

Słodkie desery to między innymi fondant czekoladowy z jeżynami i szpinakiem,  podwójny crème brûlé z białą czekoladą, a dla unikających cukru na ciepło wytrawny sernik z koziego mleka. Będziecie pozytywnie zaskoczeni jego smakiem.

Położenie

Nietuzinkowe miejsce jakim jest taras restauracji Essence. Śniadanie o poranku, kolacja przy pięknym zachodzie słońca i spektakularne widoki na panoramę oddalonego o kilka kilometrów miasta Kielce. Wokół świętokrzyskie pola, góry, lasy. 

Położenie
Położenie

Taras jest zadaszony i osłonięty od wiatru. W ciągu dnia jest idealnym miejscem na lunch na świeżym powietrzu, czy deser z wyjątkowymi widokami.

ciesz się widokiem

Skontaktuj się z nami

Jeśli jesteś zainteresowany  rezerwacją stolika skontaktuj się z obsługą restauracji

T: +48 41 317 44 10 

M: restauracja@hotelodyssey.pl

Jeśli jesteś zainteresowany organizacją przyjęcia połącz się z jednym z menagerów restauracji:

Paweł Zgutko - tel. 509 901 441

Piotr Nowacki - tel. 501 386 809

* pola wymagane

Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij