menu

Sabat Krajno - park miniatur i rozrywki

Budowle, które tworzą "CUDOWNY ŚWIAT" są z wielką starannością odtworzone i stanowią niezwykłe przeżycie dla ogladajacego. W alei znajdują się budowle takie jak : Plac św. Piotra z Bazyliką z Watykanu - największa miniatura w świecie, w pobliżu najduje się Koloseum, słynny most z Wenecji Rialto ,most ten znajduje sie prawie na każdej pocztówce z Wenecji.

Będąc we Włoszech nie sposób nie odwiedzić miasta Piza ze słynną Krzywą Wieżą. Z Włoch przenosimy się w czasie i przestrzeni i jestesmy w Australii a konkretnie w Sydney to tu znajdziemy Słynną Operę ,budowlę tak bardzo rozpoznawalną na całym świecie i zaraz przenosimy sie na kontynent Ameryki Północnej a konkretnie na granicę USA i Kanady gdzie swą potegą zachwyca wodospad Niagara. W pobliżu Niagary zobaczymy coś co już nie istnieje a mianowicie miniatury słynnych wież z Manhatanu, WTC to symbol, który powinien pozostać w pamięci na pokolenia. Na szczycie obok piramid i Etny znajduje się taras widokowy z którego rozciąga się przepiękny widok na "CUDOWNY ŚWIAT- WONDERFUL WORLD" i cały Park Miniatur i Rozrywki .

Ważne informacje

Informacje dodatkowe

Więcej informacji na: Sabat Krajno

Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij